Ražotāji
 
Seko perfumeoutlet.lv Twitter Facebook Youtube draugiem.lv
 
Pirkumu saraksts
Grozs tukšs
 
Pieprasītākie
 

Preču autentiskums

Lai arī darbojamies ilgāk par diviem gadiem, un apmierināto klientu skaits ir mērāms simtos, vēl arvien katru dienu saņemu vienu un to pašu jautājumu - vai smaržas ir īstas? Ja jā tad kāpēc tās ir tik lētas?

Uz to mēs ar pilnu atbildību atbildam, ka jā, smaržas ir 100% īstas, jo pērkam mēs tās no viena absolūti uzticama piegādātāja Eiropā. Cenas mums ir zemas, jo mums atšķirībā no parastiem veikaliem ir zemāks uzcenojums, jo nav tādu izmaksu kā viņiem. Mēs esam oficiāls veikals, un ja prece izrādītos neīsta, tad mūsu pienākums ir 14 dienu laikā to pieņemt atpakaļ

Vēl mums nav bezmaksas piegādes, jo bez maksas neviens pakalpojums nevar pastāvēt - ja Jums saka, ka kaut kas ir bez maksas, tad šī maksa ir iekļauta produkta cenā. Salīdzinot ar citiem interneta veikaliem, kuri skaļi piedāvā bezmaksas piegādi visā Latvijā, mūsu cenas ir vidēji par 4-10Ls, lētākas, kas nozīmē, ka pērkot vienu smaržu pie mums, ar visu piegādi tās būs vidēji par 2-8 Ls lētākas, bet pērkot 2 smaržas un vairāk, šī starpība jau būs krietni lielāka, jo piegādes maksa ir par sūtījumu,  nevis katru smaržu.